Pensjonat „RADINA” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez  malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .

Nasza opinia: niezwykle przyjemny pensjonat, w którym panuje miła i rodzinna atmosfera.Jego położenie (w centrum Sozopola) pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji tej pięknej miejscowości.

Położenie:  ul. Strandża, do plaży ok. 250m, do centrum miasta ok. 100m.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2 os.  (łazienka , balkon, TV, lodówka), klimatyzacja, Wi -fi.
studia 4 os.  (2 pokoje 2 os. z niezależnym wejściem z przedpokoju) , w przedpokoju duża lodówka  i łazienka wspólna dla 2 pokoi, TV, balkon, klimatyzacja, Wi -fi.
apartamenty 4 os. (sypialnia 2-os. i pokój dzienny z aneksem kuchennym – przejście z pokoju do pokoju), łazienka, balkon, TV, klimatyzacja, Wi -fi.

Wyżywienie:  Bez wyżywienia

Cena obejmuje:

przejazd autokarem LUX,
opiekę pilota  w autokarze

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  670 zł/ os.

 

                                         

Termin Os. dorosła
670 zł + 270 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 190 e
670 zł + 230 e
ZADATEK: 400 zł/os.

 

                                            1 dzień: Wyjazd z Katowic

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.