Pensjonat „RADINA” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez  malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .

Nasza opinia: niezwykle przyjemny pensjonat, w którym panuje miła i rodzinna atmosfera.Jego położenie (w centrum Sozopola) pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji tej pięknej miejscowości.

Położenie:  ul. Strandża, do plaży ok. 250m, do centrum miasta ok. 100m.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2 os.  (łazienka , balkon, TV, lodówka), klimatyzacja, Wi -fi.
studia 4 os.  (2 pokoje 2 os. z niezależnym wejściem z przedpokoju) , w przedpokoju duża lodówka  i łazienka wspólna dla 2 pokoi, TV, balkon, klimatyzacja, Wi -fi.
apartamenty 4 os. (sypialnia 2-os. i pokój dzienny z aneksem kuchennym – przejście z pokoju do pokoju), łazienka, balkon, TV, klimatyzacja, Wi -fi.

Wyżywienie:  Bez wyżywienia. s !!!

Cena obejmuje:

7, 9, 14 noclegów
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatek VAT

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

 

                                         SEZON 2018           7,  14 noclegów

Termin Os. dorosła Apart. 3-4 os.
ZADATEK: 300 zł/os.   200 zł dziecko do 12 lat
Zakwaterowanie 1 os. w pokoju 2 os, dopłata 80% ceny EUR (dot. lipca i sierpnia).         PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

 

                                                  SEZON 2018         9 noclegów

Termin Os. dorosła Apart. 3-4 os.
ZADATEK: 300 zł/os.   200 zł dziecko do 12 lat.
Zakwaterowanie 1 os w pokoju 2 os. dopłata 80% ceny EUR (dot. lipca i sierpnia).    PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.


rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :

1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.