Hotel „Sigma” *** Kiten / Bułgaria wczasy samolotem

Nasza opinia: ze względu na świetne położenie ( bliskość plaży, ogród) polecany rodzinom z dziećmi oraz osobom poszukującym wypoczynku wśród zieleni.

Położenie : ok. 100 m od plaży ATLIMAN, do centrum ok.500 m.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje : 2 os z dostawką, 3 os, 4 os, łazienka, balkon, TV sat, lodówka, telefon, klimatyzacja, Wi-fi.

Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje
Do dyspozycji : basen odkryty z brodzikiem dla dzieci  (leżaki i parasole w cenie), restauracja wewnętrzna i zewnętrzna w ładnym ogrodzie, recepcja, winda, plac zabaw, fitness, tenis stołowy internet dostępny w pokojach, restauracji, recepcji i przy basenie,parking , dodatkowo płatne : sauna, sejf w recepcji, pralnia.


                                  

Termin

Os. dorosła

I dz. do12 lat  dost.

 

6 listopada 2006 r. na wszystkich lotniskach Unii Europejskiej weszły w życie nowe zaostrzone przepisy dotyczące warunków przewozu bagażu podręcznego wnoszonego pokład samolotu. Zgodnie z nowymi zasadami ograniczone jest m.in. wnoszenie płynów, w tym także kosmetyków na pokład. Nowe przepisy dotyczą również polskich portów lotniczych. Pasażer będzie mógł wnosić na pokład samolotu wyłącznie takie płyny, których pojedyncze opakowanie mieści nie więcej niż 100 mililitrów. Wszystkie wnoszone płyny będą musiały być zapakowane do przezroczystej zamykanej torby, której pojemność nie przekracza 1 litra. Zasady te dotyczą wszelkich rodzajów płynnych substancji, w tym również kosmetyków, takich jak perfumy, kremy, pasta do zębów czy tusz do rzęs. Ograniczenia nie obejmują natomiast leków i odżywek dla dzieci, pod warunkiem, że pasażer posiada przy sobie zaświadczenie, że są one niezbędne w podróży.Turyści mogą kupować kosmetyki czy napoje w tzw. sklepach bezcłowych, już po przekroczeniu punktów kontroli bezpieczeństwa. Nowe przepisy ustanawiają również zasady przechodzenia przez bramki bezpieczeństwa. Podróżny przed kontrolą kładzie na taśmie bagaż, oraz kurtkę lub marynarkę, a komputer przenośny i wszelkie inne urządzenia elektroniczne większych rozmiarów wyjmuje z bagażu podręcznego na czas ich prześwietlenia. Wchodzące w życie przepisy obowiązują na wszystkich lotniskach UE, oraz Szwajcarii, Norwegii i Islandii. Wraz z restrykcjami dotyczącymi zakazu wnoszenia na pokład ostrych przedmiotów stanowią one wspólnotowe minimum bezpieczeństwa. Poszczególne lotniska mogą dodatkowo wprowadzać bardziej surowe środki bezpieczeństwa.