Hotel „BELITSA” *** Primorsko / Bułgaria wczasy autokarem

Nasza opinia:  Świetnie położony hotel polecany szczególnie dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywny wypoczynek. Atutem obiektu jest duży, zagospodarowany teren z ładnym basenem i bliskość Aquaparku.

Położenie:  Do plaży ok. 200m ( leżaki i parasole płatne),do centrum Primorska ok. 250m.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2-os. (z możliwością 1 lub 2 dostawek), duże, przestronne, ładnie urządzone z łazienką, balkonem, TV, lodówką, indywidualnie sterowaną klimatyzacją, Wi-fi.

Wyżywienie:  Śniadania w formie bufetu (możliwość dokupienia obiadokolacji).

Do dyspozycji gości:  Recepcja, restauracja, bar, basen z brodzikiem (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), kantor, kort tenisowy, stół do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, sejf w recepcji (ok.3 lv/dzień) oraz sklepik z pamiątkami.

Cena obejmuje:

7,  9, 14  noclegów,
7,  9, 14 śniadań (bufet szwedzki),
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
p0datek Vat  

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:  2 strony:  550 zł/ os.    1 strona:  300 zł/os. 


                                                                SEZON 2017      7, 14 noclegów

Termin Os. dor.  1 dziecko do
12 lat dost.
  2 dziecko do
12 lat dost.
ZADATEK :   300 zł/os      200 zl dziecko do 12 lat
Os powyżej 12 lat na dost 80 % ceny EUR ( + kwota PLN wg tabeli)W przypadku zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os- dopłata 80% ceny EUR                                                    PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

 

                      SEZON 2017      9 noclegów

Termin Os. dor.  1 dziecko do
12 lat dost.
2 dziecko do
12 lat dost.
 
ZADATEK :   300 zł/os      200 zł  dziecko do 12 lat

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.

PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

 

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :


1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.