Hotel „FLAGMAN” *** Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem ALL INCLUSIVE

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Świetnie położony, o ciekawej architekturze zacumowanego statku, hotel dla osób w każdym wieku, lubiących wypoczynek blisko plaży i dogodną lokalizację w pobliżu nadmorskiej promenady.

Położenie:  Do plaży ok. 100 m, do centrum ok. 150 m

SPRAWDŹ MAPKĘ 

Pokoje:  Przestronne, ładnie urządzone 2 osobowe z możliwością dostawki, studia 4 osobowe oraz apartamenty. Każdy z łazienką ( wc, prysznic, suszarka do włosów ) balkonem, tv sat, mini barem / dodatkowo płatne/, klimatyzacją.

Wyżywienie:  All inclusive / potrawy kuchni bułgarskiej i międzynarodowej/

Do dyspozycji gości:  Recepcja, restauracja wewnętrzna, restauracja zewnętrzna, winda, kantor,  basen z brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauna, masaż, siłownia, room service i sejf (za dodatkową opłatą).

Cena obejmuje:

14, 7, 9 noclegów
wyżywienie: all inclusive
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NNW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatek VAT

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:   Przejazd w  2 strony:  550 zł/ os.    przejazd w 1 stronę:  300 zł/os. 

                                                                                            

 

                                                        SEZON 2018    7, 14  noclegów

Os. dor. Dz. do 7 lat dost.
Dz. 7-12 lat dost.
ZADATEK :   300 zł/os.       200 zł dziecko do 12 lat                                                                                                   PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

 

                                                                

Termin Os. dor. Dz. do 7 lat dost. Dz. 7-12 lat dost.
ZADATEK :  300 zł/os.     200 zł dziecko do 12 lat
PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :


1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.