Hotel „TABANOV BEACH” *** Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Znany i lubiany hotel o przyjacielskiej atmosferze, polecany szczególnie rodzinom z dziećmi oraz osobom chcącym wypoczywać blisko plaży oraz wszelkich atrakcji jednej z najpiękniejszych miejscowości w Bułgarii .

Położenie:  150m od plaży Harmani, do centrum 150m, w nowej części miasta.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2-os. z możliwością dostawki,  studia 3 os., elegancko urządzone , część z widokiem na basen. Każdy z balkonem, TV, lodówką, klimatyzacją (sterowaną indywidualnie). Korzystanie z internetu w pokojach w cenie.

Wyżywienie:  Śniadania (bufet szwedzki).

Do dyspozycji gości:  Restauracja, recepcja, basen  z brodzikiem dla dzieci , lobby bar, winda, mini plac zabaw dla dzieci, siłownia , sejf (za dodatkową opłatą).

Cena obejmuje:

7, 9, 14 noclegów
7, 9, 14 śniadań (bufet szwedzki),
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatek VaT 


WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:  2 strony:  550 zł/ os.  1 strona 300 zł/os.    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             SEZON 2017     7 , 14 noclegów

Termin Os. dor. 1 dz. do 6 lat
dost.
2 dz. do 6 lat  dost.
Dz. od 6-12 dost.
ZADATEK:   300 zł/os        200 zł dziecko do 12 lat
UWAGA!!! dziecko do 6 lat (dost) pobyt GRATIS przy 2 osobach pełnopłatnych !                                                                                                                   przypadku zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os- dopłata 80%ceny Euro. PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

  

                                                                    SEZON 2017 9 noclegów

Termin Os. dor.  1 dz. do 6 lat
 
dost.
2 dz. do 6 lat dost.
Dz. od 6-12 dost.
ZADATEK:   300 zł/os        200 zł dziecko do 12 lat
UWAGA!!! dziecko do 6 lat (dost) pobyt GRATIS przy 2 osobach pełnopłatnych !                                                                                                                   przypadku zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os- dopłata 80%ceny Euro. PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :


1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.