Pensjonat „JANCZO” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Zadbany, cieszący się bardzo dobrą opinią  obiekt , świetnie położony przy tętniącym życiem i muzyką nadmorskim deptaku, oraz plaży i jej atrakcji. Polecany dla osób które chcą korzystać z uroków bułgarskiego słońca i wieczornych wypadów do klimatycznych kafejek i restauracji.

Położenie:  ul. Trakia, do plaży ok. 100 m, do centrum ok. 150 m, w nowej części Sozopola.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Wyżywienie:    bez wyżywienia.

Pokoje:  2,3  os. z możliwością dostawki, ładnie urządzone, z łazienką, balkonem, TV, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym, Wi – fi.  Pokoje na II  i III piętrze posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, pokoje na parterze bez klimatyzacji.

Cena obejmuje:

7,  9 , 14 noclegów
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatek VAT

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:   2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

 

                                                          SEZON 2018       7 , 14  noclegów

Termin Os. dorosła Dost. do 12 lat
ZADATEK :    300 zł/os    200 zł  dziecko do 12 lat

UWAGA!!! dziecko do 12 lat (dost) pobyt GRATIS przy 2 osobach pełnopłatnych !

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.

Zakwaterowanie 1 os. w pokoju 2 os. dopłata 80% ceny EUR ( lipiec, sierpień), czerwiec oraz wrzesień bez dopłat. PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

                                                                        

                                                     SEZON 2018      9 noclegów

Termin Os. dorosła Dost. do 12 lat
ZADATEK :    300 zł/os    200 zł  dziecko do 12 lat

UWAGA!!! dziecko do 12 lat (dost) pobyt GRATIS przy 2 osobach pełnopłatnych !

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.

Zakwaterowanie 1 os. w pokoju 2 os. dopłata 80% ceny EUR  ( lipiec i sierpień) czerwiec oraz wrzesień bez dopłat.    PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według  średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

Ramowy program imprezy :rozkald jazdy jaguar

1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.