Pensjonat „ROPOTAMO” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Zadbany, położony w centrum miejscowości  w pobliżu nadmorskiego deptaka pensjonat, polecany szczególnie osobom aktywnym , którym nie przeszkadza tętniąca życiem zarówno w dzień jak i w nocy ulica przy której jest położony.

Położenie:  ul. Ropotamo, do plaży HARMANI ok. 150 m, w centrum Sozopola.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2 os., 2 os. z dostawką  (łóżko turystyczne ), gustownie urządzone z łazienką, balkonem, TV, lodówką, klimatyzacją, Wi – fi

Wyżywienie:  Bez wyżywienia. 

Cena obejmuje:

7, 9, 14 noclegów,
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
klimatyzacja w cenie,
taksę klimatyczną,
podatek Vat

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

 

                                                                SEZON 2018          7 , 14 noclegów

Termin Os. dorosła Dziecko do 12 lat

dostawka

ZADATEK:  300 zł/os.       200 zł dziecko do 12 lat.
Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os- dopłata 80% ceny EUR (dot. lipca i sierpnia).     PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.                                                                                                                                                                                       SEZON  2018        9 noclegów
Termin Os. dorosła Dz. do 12 lat dostawka
ZADATEK:  300 zł/os.       200 zł dziecko do 12 lat.
Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os- dopłata 80% ceny EUR (dot. lipca i sierpnia).     PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.


rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :

1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

3-16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.