Apartamenty „KAPITAN” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Nowy, położony w spokojnej części Sozopola obiekt z  z 3 i 4 os. pokojami typu studio.  Absolutnie dobra cena w stosunku do jakości.

Położenie:  Ul. Musała, do plaży ok. 500 m, do centrum ok.300 m. Willa położona jest na wzgórzu, zejście do centrum i do plaży wąskimi uliczkami , wśród amfiteatralnie usytuowanych domów z czerwonymi dachówkami.

SPRAWDŹ MAPKĘ

3 os. studio  z łóżkiem podwójnym i pojedynczym , dobrze wyposażonym aneksem kuchennym ,TV, dużą łazienką, tarasem (  widok na morze), klimatyzacja , Wi -fi.

4 os. studio ( łóżko małżeńskie , przegroda , dwa pojedyncze łóżka  ,  dobrze wyposażony aneks kuchenny, lodówka, łazienka, 2 balkony,  klimatyzacja ,  Wi –

Cena obejmuje:

7, 9 , 14 noclegów,
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatekVat  

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

                                                                       7,  14  noclegów

               Termin

     Os.dorosła
     Dziecko
do 12 lat
    Studio

      3 os..

    Studio
4 os.

UWAGA :    ilość osób x kwota w zł + kwota euro za studio / 3 lub 4 os./

ZADATEK : 300 Pln/ os.    200 zł dziecko do 12 lat  Pln płatne w biurze, Eur płatne w Bułgarii.

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

                                                                          9 noclegów

         Termin      Os.dorosła        Dziecko
      do 12 lat
      Studio
       3 os..
    Studio
     4 os.

UWAGA : ilość osób x kwota w zł + kwota euro za studio / 3 lub 4 os./

ZADATEK : 300 Pln/ os.    200 zł dziecko do 12 lat.   Pln  płatne w biurze, Euro płatne w Bułgarii.

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :

1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.