Willa „TODOR” Sozopol / Bułgaria wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez  malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Zadbany, przytulny obiekt położony bardzo blisko tętniącego życiem i muzyką nadmorskiego deptaka, oraz plaży i jej atrakcji. Polecany osobom w każdym wieku.

Położenie:

ul. Trakia (obok pensj. Janczo) do plaży ok. 100 m, do centrum ok. 150 m, w nowej części Sozopola.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2 os. ,3 os., 4 os. (2-pokojowe), bardzo gustownie urządzone. Każdy z łazienką, balkonem, TV, lodówką, i czajnikiem bezprzewodowym,  indywidualnie sterowana klimatyzacja, Wi – fi.

Wyżywienie:  bez wyżywienia.

.Cena obejmuje:

7, 9, 14 noclegów
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
taksę klimatyczną,
podatek VAT.

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

 

                                                     SEZON 2017                7,  14  noclegów

Termin Os. dorosła w pok 2-3 os Dziecko do lat 12 w pok -3os
ZADATEK:  200 zł/os.     100 zł  dziecko do 12 lat
Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
Zakwaterowanie 1 os w pokoju 2 os.dopłata 80% ceny EUR (lipiec , sierpień).                                                               PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.                                                      SEZON 2017  noclegów
Termin Os. dorosła w pok 2-3 os Dziecko do lat 12 w pok.2-3 os
ZADATEK:  200 zł/os.     100 zł  dziecko do 12 lat
Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.
Zakwaterowanie 1 os w pokoju 2 os. dopłata 80% ceny EUR (dot. lipca i sierpnia)PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :

1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.