Willa „TODOR” Sozopol / Bułgaria. Wczasy autokarem

 Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez  malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Zadbany, przytulny obiekt położony bardzo blisko tętniącego życiem i muzyką nadmorskiego deptaka, oraz plaży i jej atrakcji. Polecany osobom w każdym wieku.

Położenie:

ul. Trakia (obok pensj. Janczo) do plaży ok. 100 m, do centrum ok. 150 m, w nowej części Sozopola.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje:  2 os. ,3 os., 4 os. (2-pokojowe), bardzo gustownie urządzone. Każdy z łazienką, balkonem, TV, lodówką, i czajnikiem bezprzewodowym,  indywidualnie sterowana klimatyzacja, Wi – fi.

Wyżywienie:  bez wyżywienia.

.Cena obejmuje:

przejazd autokarem LUX,

opieka pilota w autokarze

WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:  2 strony:  670 zł/ os.  1 strona: 400 złos.

                               1 dzień : wyjazd z KATOWIC

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.