Pensjonat „Margarita” Sozopol/ Bułgaria wczasy autokarem

Opis miejscowości:  Sozopol  jedno z najstarszych zabytkowych miast w Bułgarii , ulubione przez malarzy, muzyków i osoby kochające piękne miejsca.  Znajdziecie tutaj Państwo wszystko co potrzebne aby letni wypoczynek pozostał w pamięci na długo, a może i  na zawsze. Piękne piaszczyste plaże, urocze zawieszone na skałkach restauracje z porywającą do tańca muzyką i  pysznym bułgarskim jedzeniem, dyskoteki, kluby muzyczne i śliczna Starówka idealna na wieczorne spacery i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca, to najważniejsze atuty wypoczynku. Innym ważnym elementem wypoczynku właśnie tutaj są także przystępne ceny i możliwość poznania prawdziwej Bułgarii z jej smakami i zapachami .    

Nasza opinia:  Rewelacyjnie położony w pobliżu cudownej starówki i plaży obiekt, polecany osobom w każdym wieku . Większość pokoi z przepięknym widokiem na morze i starówkę.

Położenie:  ul. Republikańska, do plaży ok. 50 m , w centrum nowej części Sozopola.

SPRAWDŹ MAPKĘ

Pokoje: 2, 3-os. z możliwością dostawki oraz studia 4-osobowe, łazienka, TV, balkon, lodówka, klimatyzacja indywidualnie sterowana, Wi -fi.  Większość pokoi z widokiem na morze.

Wyżywienie: Bez wyżywienia.

Do dyspozycji gości:  Restauracja zewnętrzna, recepcja i winda.

Cena obejmuje:

7, 9 ,14 noclegów
przejazd autokarem LUX,
ubezpieczenie KL, NW,
opiekę pilota i rezydenta,
klimatyzacja w cenie,
taksę klimatyczna, VAT

 WAKACYJNA LINIA AUTOKAROWA:    2 strony:  550 zł/ os.   1 strona:  300 zł/os. 

 

                                            SEZON 2017         7 ,  14   noclegów

 

TERMIN OSOBA DOROSŁA POKÓJ 2 OSOBOWY STUDIO 4 OSOBY

 

ZADATEK 300 zł/os   dziecko do 12 lat 200 zł

 

Do ceny należy doliczyć składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 pln/os.

PLN płatne w biurze, EUR płatne w Bułgarii.
W przypadku wpłaty całkowitej kwoty w Polsce, kwotę w EUR należy przeliczyć według średniego kursu NBP z dnia ostatniej wpłaty, doliczyć 23% Vat i dodać kwotę w PLN.

 

                                           

 

                                                                    SEZON 2017   9 noclegów

Termin Os. dorosła I dziecko do 6 l. dost

 

 

 

 

rozkald jazdy jaguar

Ramowy program imprezy :


1 dzień: Wyjazd z Sosnowca – ul. Kresowa, stacja Shell, Katowic – Dworzec PKS P.Skargi i inne miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie), Węgry , Serbię.

2 dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie ,nocleg.

16 dzień: Wykwaterowanie do godziny 09:00 czasu lokalnego, złożenie bagaży w wyznaczonym przez rezydenta miejscu. Czas wolny. Wyjazd z Sozopola\Primorska w godzinach wieczornych / obowiązuje 9 godzin przerwy dla kierowców i autokaru/. Informacja na temat dokładnej godziny wyjazdu będzie podana w naszym biurze w Sozopolu ul. Odessa – w dniu wyjazdu. Przejazd przez Bułgarię i Serbię.

17 dzień: Przejazd przez Węgry, Słowację (przewidywany dłuższy postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przewidywane krótkie postoje na całej trasie, co 4- 5 godzin na stacjach benzynowych.

W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.